

Omschrijving
Kenmerken
| Merk | Riese & Muller |
|---|---|
| Model | Nevo 5 vario core 600 wh accu |
| Jaar | 2026 |
Frame
| Frametype | uni |
|---|---|
| Framegrootte | 55 |
| Frame materiaal | alluminium |
| Voorvork | Suntour Mobi 34 |
| Geveerde voorvork | Luchtvering |
| Kleur | Slate grey |
Wielen
| Wielen | Rodi Tryp 35 Evo |
|---|---|
| Wielgrootte | 27.5" |
| Banden | Schwalbe Super moto-X |
| Bandgrootte voor | 27,5x2,4 |
| Bandgrootte achter | 27,5x2,4 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem |
|---|---|
| Merk remmen achter | Magura Mt 5 |
| Type remmen voor | Schijfrem |
| Merk remmen voor | Magura Mt5 |
| Zadel | Selle Royal Essenza |
| Zadelpen vering | ja |
Afmontage
| Derailleur | Nvt |
|---|---|
| Ketting | Nvt Riemaandrijving |
| Versnellingsschakelaar | Nvt |
| Stuurlint | Nvt |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Afneembaar display | nee |
Aandrijving
| Versnellingen | Enviolo trekking |
|---|---|
| Aantal versnellingen | 999999 |
| Motor | Px Bosch |
| Motor koppel | 90 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | JA |
|---|---|
| Voorraad | 1 in Veendam, in Winschoten |
| Prijs | € 5.089,- |




