Precaliber 24 8S Sus 24 Anthracite
Vanaf € 369,-
Niet op voorraad in Stadskanaal
De Precaliber 24 8-speed Suspension is een stevige kinderfiets voor jonge avonturiers die graag naast de verharde weg of in de modder…
Verder lezen
Niet op voorraad in Stadskanaal
De Precaliber 24 8-speed Suspension is een stevige kinderfiets voor jonge avonturiers die graag naast de verharde weg of in de modder…
Verder lezen
| Merk | Trek |
|---|---|
| Model | Precaliber 24 8-speed Suspension |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 12,06 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 30 cm met 24" wielen |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Trek |
| Kleur | Grijs |
Wielen
| Wielen | 24" 32-gaats lichtmetaal Staal 100 mm schroefas Staal |
|---|---|
| Wielgrootte | 24 inch |
| Banden | Bontrager Bontrager XR1, stalen hieldraad, 27 tpi, 24 x 2.25" |
Onderdelen
| Type remmen achter | Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Lichtmetaal linear-pull // Lichtmetaal linear-pull Kids', lichtmetaal |
| Zadel | Kinderzadel gevoerd, geïntegreerde zadelpen, met handvat |
Afmontage
| Derailleur | Shimano |
|---|---|
| Ketting | Kmc Z8.3 |
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano Tourney RS45, 8 speet twist |
| Stuurlint | Kids' grip, 130mm width |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Shimano Tourney TX80 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | in Stadskanaal |
| Prijs | € 369,- |