Precaliber 12 12 Viper Red
Vanaf € 269,-
Niet op voorraad in Stadskanaal
De Precaliber 12 is de perfecte eerste fiets voor kleine rijders en rijdsters die hun leeftijdsgenoten vooruit zijn en klaar zijn voor een…
Verder lezen
Niet op voorraad in Stadskanaal
De Precaliber 12 is de perfecte eerste fiets voor kleine rijders en rijdsters die hun leeftijdsgenoten vooruit zijn en klaar zijn voor een…
Verder lezen
| Merk | Trek |
|---|---|
| Model | Precaliber 12 |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 6,84 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 18 cm 12 |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Trek |
| Kleur | Rood |
Wielen
| Wielen | Lichtmetaal 12”, 20-gaats, Schrader-ventiel Staal, 84 mm schroefas |
|---|---|
| Wielgrootte | 12 inch |
| Banden | Bontrager Bontrager XR1, stalen hieldraad, 27 tpi, 12 x 2.25" |
Onderdelen
| Type remmen achter | Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
|---|
Afmontage
| Ketting | HV410, 1/2x1/8 |
|---|---|
| Stuurlint | Kinderhandvatten, 107 mm breedte |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | in Stadskanaal |
| Prijs | € 269,- |
| Garantieperiode in maanden | 24 |