GREN. C5+ H57 905 S5 HMB FIRST EDIT. (M)
Niet op voorraad in Veendam
Op voorraad in Winschoten
Stap op deze prachtfiets en trotseer iedere heuvel! Met de fluisterstille riemaandrijving en krachtige Bosch motor (75 Nm!), vlieg je zo…
Verder lezen
Niet op voorraad in Veendam
Op voorraad in Winschoten
Stap op deze prachtfiets en trotseer iedere heuvel! Met de fluisterstille riemaandrijving en krachtige Bosch motor (75 Nm!), vlieg je zo…
Verder lezen
Veendam
Niet op voorraad
Van Stolbergweg 2
9641 HL, Veendam
| Merk | Gazelle |
|---|---|
| Model | Grenoble C5+ First Edition |
| Jaar | 2027 |
| Gewicht | 27,6 kg |
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 57 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Gazelle |
| Geveerde voorvork | Ja |
| Kleur | Groen |
Wielen
| Wielen | Ryde ZAC 25 |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Schwalbe Energizer Active Plus |
| Bandgrootte voor | 28 x 2.00 |
| Bandgrootte achter | 28 x 2.00 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro HD-T280 |
| Zadel | Selle Royal Lena Gel |
| Zadelpen vering | Ja |
Afmontage
| Ketting | Gates CDC |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Shimano Nexus 5 |
| Stuurlint | Gazelle Aero Leather, luxe lederen handvatten voor een verfijnd gevoel en extra comfort |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Afneembaar display | Ja |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Nexus 5 |
| Motor | Bosch Smart System Performance Line BOSCH |
| Motor koppel | 75 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 0 in Veendam, 1 in Winschoten |
| Prijs | € 4.199,- |
Veendam
Niet op voorraad
Van Stolbergweg 2
9641 HL, Veendam