

Omschrijving
Kenmerken
| Merk | Giant |
|---|
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Veendam, 0 in Winschoten |
| Prijs | € 349,- |

| Merk | Giant |
|---|
Frame
| Frametype | Heren |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Veendam, 0 in Winschoten |
| Prijs | € 349,- |