FamilyNext Essential Zwart L
Op voorraad in Veendam
Niet op voorraad in Winschoten
Uw betrouwbare metgezel voor dagelijkse ritten. Deze versie van de Urban Arrow FamilyNext heeft een stille 50 Nm Bosch-motor, een duidelijk…
Verder lezen
Op voorraad in Veendam
Niet op voorraad in Winschoten
Uw betrouwbare metgezel voor dagelijkse ritten. Deze versie van de Urban Arrow FamilyNext heeft een stille 50 Nm Bosch-motor, een duidelijk…
Verder lezen
| Merk | Urban Arrow |
|---|---|
| Model | FamilyNext Essential |
| Jaar | 2025 |
| Gewicht | 50 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Ryde Andra 29, Ryde Andra 29, 26" |
|---|---|
| Wielgrootte | 26 inch |
| Banden | Schwalbe Pick Up |
| Bandgrootte achter | 26x 2.4 |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met kabelbediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Tektro HD-E730 |
| Zadel | Selle Royal On Relaxed Royal Gel, Selle Royal On Relaxed Royal Gel |
Afmontage
| Ketting | Kmc E1, Gates Carbon Belt Drive CDX 120T |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Enviolo Twist pro - Manual, EnvioloTwistPro |
| Stuurlint | Ergon GC10 |
| Display | Bosch Purion |
| Afneembaar display | Ja |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Enviolo Heavy Duty manual |
| Motor | Bosch Performance Line - Smart System BOSCH |
| Motor koppel | 75 Nm |
| Maximum snelheid | 25 km/u |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 1 in Veendam, 0 in Winschoten |
| Prijs | € 5.599,- |