

Omschrijving
Kenmerken
| Merk | Trek |
|---|---|
| Model | Émonda SL 6 Di2 |
| Jaar | 2023 |
| Gewicht | 8,5 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 60 cm 60 |
| Frame materiaal | Carbon |
| Voorvork | Trek |
| Kleur | Zwart |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielen | Bontrager Paradigm Comp, Tubeless Ready, 24-gaats, 21 mm velgbreedte, Presta-ventiel Bontrager lichtmetaal, afgedichte lagers, centerlock disc, 100 x 12 mm steekas Bontrager Affinity Comp, Shimano 11/12 speed freehub, 142x12mm thru axle |
|---|---|
| Wielgrootte | 28 inch |
| Banden | Bontrager Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramide hieldraad, 60 tpi, 700 x 28 mm |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano ultegra |
| Zadel | Bontrager Bontrager Aeolus Comp, stalen rails, 145 mm breedte |
Afmontage
| Derailleur | Shimano |
|---|---|
| Ketting | Shimano Shimano SLX M7100, 12-speed |
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano 105 R7170 Di2, 12-speed // Shimano 105 R7170 Di2, 12-speed |
Aandrijving
| Type versnellingen | Derailleur |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Shimano 105 R7150 Di2, max. tandwielgrootte 36T |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | in Stadskanaal |
| Prijs | € 2.999,- |





