District+ 3 Lowstep L Plasma Grey Pearl 545
Vanaf € 3.399,-
Niet op voorraad in Stadskanaal
De District+ 3 Lowstep is een comfortabele, betrouwbare elektrische fiets waarmee je supersnel en relaxed door de stad kunt rijden. Hij…
Verder lezen
Niet op voorraad in Stadskanaal
De District+ 3 Lowstep is een comfortabele, betrouwbare elektrische fiets waarmee je supersnel en relaxed door de stad kunt rijden. Hij…
Verder lezen
| Merk | Trek |
|---|---|
| Model | District+ 3 Lowstep |
| Jaar | 2025 |
| Gewicht | 26,2 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm L |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Suntour |
| Kleur | Grijs |
| Secondaire kleur | Grijs |
Wielen
| Wielen | Bontrager Connection, dubbelwandig, 32-gaats, 20 mm breedte, Presta-ventiel Lichtmetaal, centerlock disc, 100 mm steekas Shimano Nexus, 8 speed intern |
|---|---|
| Wielgrootte | 27 inch |
| Banden | Bontrager Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflecterende strip, 27.5 x 2.40” |
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano Shimano MT200 hydraulische schijfrem // Shimano MT200 hydraulische schijfrem Shimano |
| Zadel | Selle Royal Selle Royal Nuvola // Selle Royal Nuvola |
Afmontage
| Ketting | Shimano Shimano HG40, 6/7/8-speed |
|---|---|
| Versnellingsschakelaar | Shimano Shimano Nexus Revo, 8-speed |
| Stuurlint | Herrmans Clik, ergonomisch, lock-on // Herrmans Clik, ergonomisch, lock-on |
| Display | Bosch Bosch Purion 200 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano Shimano Nexus, 8 speed intern |
| Motor | Bosch Active Line Plus, 50 Nm BOSCH |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | in Stadskanaal |
| Prijs | € 3.399,- |