Precaliber 16 F/W 16 Mulsanne Blue
2 op voorraad in Veendam
2 op voorraad in Winschoten
De Precaliber 16 Freewheel maakt het leren fietsen voor kinderen leuker en eenvoudiger. Deze fiets heeft een vast verzet en twee handremmen…
Verder lezen
2 op voorraad in Veendam
2 op voorraad in Winschoten
De Precaliber 16 Freewheel maakt het leren fietsen voor kinderen leuker en eenvoudiger. Deze fiets heeft een vast verzet en twee handremmen…
Verder lezen
| Merk | Trek |
|---|---|
| Model | Precaliber 16 |
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 8,37 kg |
Frame
| Frametype | Uni |
|---|---|
| Framegrootte | 21 cm met 16" wielen |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Voorvork | Trek |
| Kleur | Blauw |
Wielen
| Wielen | 16" 28-gaats lichtmetaal Staal 100 mm schroefas Staal, 24T |
|---|---|
| Wielgrootte | 16 inch |
| Banden | Bontrager Bontrager XR1, stalen hieldraad, 27 tpi, 16 x 2.25" |
Onderdelen
| Type remmen achter | Velgrem (caliper) met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Lichtmetaal linear-pull // linear pull brakes Kids', lichtmetaal |
| Zadel | Kinderzadel gevoerd, geïntegreerde zadelpen met handvat |
Afmontage
| Ketting | HV410, 1/2x1/8 |
|---|---|
| Stuurlint | Kinderhandvatten, 107 mm breedte |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Staal, 24T |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 2 in Veendam, 2 in Winschoten |
| Prijs | € 299,- |