EVIA PT PRO AUTOMATIC LADY L BES3 OFF BLK MAT
Op voorraad in Veendam
Niet op voorraad in Winschoten
EVIA PT PRO AUTOMATIC LADY L BES3 OFF BLK MAT De KOGA Evia Pro Automatic is de meest comfortabele e-bike die we ooit hebben gebouwd.…
Verder lezenOp voorraad in Veendam
Niet op voorraad in Winschoten
EVIA PT PRO AUTOMATIC LADY L BES3 OFF BLK MAT De KOGA Evia Pro Automatic is de meest comfortabele e-bike die we ooit hebben gebouwd.…
Verder lezen| Merk | Koga |
|---|---|
| Jaar | 2025 |
| Gewicht | 29,3 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 56 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Schijfrem met hydraulische bediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Enviolo |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Ja |
| Voorraad | 1 in Veendam, 0 in Winschoten |
| Prijs | € 4.499,- |