Burgers Edge D55 418wh
Niet op voorraad in Veendam
Op voorraad in Winschoten
Niet op voorraad in Veendam
Op voorraad in Winschoten
Veendam
Niet op voorraad
Van Stolbergweg 2
9641 HL, Veendam
| Merk | Burgers |
|---|---|
| Jaar | 2026 |
| Gewicht | 22,8 kg |
Frame
| Frametype | Dames |
|---|---|
| Framegrootte | 55 cm |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Secondaire kleur | Zwart |
Wielen
| Wielgrootte | 28 inch |
|---|
Onderdelen
| Type remmen achter | Rollerbrake (en I-brake) met kabelbediening |
|---|---|
| Merk remmen achter | Shimano C6000 |
Aandrijving
| Type versnellingen | Naaf |
|---|---|
| Versnellingen | Shimano |
| Aantal versnellingen | 5 |
Verkoopinformatie
| Beschikbaar | Ja |
|---|---|
| Demo | Nee |
| Gebruikt | Nee |
| Voorraad | 0 in Veendam, 1 in Winschoten |
| Prijs | € 2.199,- |
Veendam
Niet op voorraad
Van Stolbergweg 2
9641 HL, Veendam